Kategorie Seftrade
Novinky

Počítadlo

                    TOPlist

Portrét na tričku nebo mikině podle Vaší fotky

trika a mikiny s portrétem

Cena s DPH:249.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Dostupnost 10 dnů
ks

Stačí objednat a poslat fotku mailem! na infoseftrade@seftrade.cz

portrét - silueta bude po vytvoření s Vámi konzultována a zašleme foto k odsouhlasení k tisku  po vašem souhlasu k tisku bude aplikována na vaše tričko nebo mikinu a zaslána na uvedenou adresu.  Aplikace bude provedena dle Vašeho přání na hrudi nebo na zádech viz.foto .  Na záda aplikujeme naše malé  logo seftrade viz foto . V případě přání nebude aplikováno .
Triko i motiv mohou být v jakékoli barevné variaci, stačí napsat do komentáře v nákupním košíku, barvu.
 

Bavlněná trika se vyrábějí s krátkým rukávem a kulatým průkrčníkem s 5% elastanu. Trup triček je po stranách beze švů a díky tomu je zajištěna jeho tvarová stálost. Všechny švy jsou zdvojeny. Ramena jsou prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu. Za krkem je umístěna etiketa se značkou a zřetelným označením velikosti. Trika jsou vyrobena z bavlněného materiálu, který má výborné výborné vlastnosti pro reklamní potisk. Vybrat si lze ze široké palety barev a odstínů.
materiál: 100 % bavlna
gramáž: 160 g/m2
velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL,XXXL

 

Zastavte čas
Darujte sobě nebo někomu krásný originální a nevšední dárek.
Nechte si udělat portrét - siluetu na tričko podle vlastní fotografie.
Nebo vyfotografujte kamaráda, kamarádku a zašlete foto, uděláme portrét – siluetu i se jménem a termotransferovou technikou přeneseme na tričko dle vášeho výběru velikosti a barevnosti.

Obdarujete navždy svoje nejbližší, svého partnera, svoji rodinu nebo sebe.
Chcete udělat radost svým blízkým, nebo i sobě??
Hledáte originální dárek originální hodnoty??

V moderním světě
digitálních technologií a všeobecné mechanizace existence lidstva role uměleckého portrétu ještě zesílila: jenom umění , umelecká díla a umelecký portrét máji schopnost poskytování magické bio-energie, kterou zanechává každý umělec ve svém díle. Ale pozor! Musíte hlídat, aby ta energie byla pozitivní! Umělecký portrét hraje velkou roli ve vytvoření pozitivní atmosfery v domě a v rozvíjení estetického cítění jeho obyvatel.
Portrét
sloužil člověku odpradávna jako památka či důležité sdělení v určitém okamžiku života. Nesl v sobě magickou energii a byl součástí magických rituálů. Mágove tvořili pomocí portrétu budoucnost vyobrazeného. V dobách renesance, kdy člověk poznal rozkoš smyslného požitku z krásy a naučil se jí vytvářet v obrazech, začal portrét sloužit i jako ozdoba, jako báseň nebo jako píseň, která zní a promlouvá stále dokola, jen stačí na ní pohlédnout. V pozdějších dobách byl portrét nezbytným pomocníkem zásnub, spojoval rodiny a generace v rámci rodových linií, vytvářel rodokmeny a byl pýchou šlechtických rodin a znakem bohatství.
 

 


 

Náhodné produkty

Mikina patriot 7

Naše cena: 729.00 Kč

Islám 2

Naše cena: 319.00 Kč

Mikina islám 3

Naše cena: 729.00 Kč

Trika Revolt 8

Naše cena: 299.00 Kč

Mikina Czech 3

Naše cena: 729.00 Kč

Beruška 2

Naše cena: 169.00 Kč

Sluneco 3

Naše cena: 169.00 Kč

Trika Hus 1

Naše cena: 299.00 Kč

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?